20 let na českém trhu

Skladník/ce s vzv, až 30.000 Kč,nást. bonus 10.000 Kč

Místo práce:
Klášterec nad Ohří
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat pro významnou potravinářskou společnost, kde budete mít široké možnosti kariérního růstu, náborový příspěvek 10.000 Kč a mnoho dalších bonusů, jako je příspěvek na dopravu, stravenky, aj.? Láká Vás fajn práce ve skladu a máte praxi na VZV? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu skladníků! Nástup je přímo do kmene společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! V případě zájmu máme i výrobní pozice v Kadani.

Náplň práce:
- obsluha VZV
- naskladnění a vyskladnění zboží
- práce se čtečkou

Místo výkonu práce: Stráž nad Ohří (nebo obsluha strojů v Kadani)
- zajímavou mzdu dle praxe a šikovnosti až 30.000 Kč + možnosti kariérního růstu a dalšího navyšování mzdy
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- týden dovolené navíc
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti, dobroty z Kofoly
- odměny za inovace
- společné firemní akce
- bezpečné, pohodové a čisté pracovní prostředí
- v případě šikovnosti a zájmu možnost přejít na 12 h směny (krátký/dlouhý týden)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- alespoň malá praxe s řízením VZV (není třeba mít platný průkaz)
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední, po-pá)
- v případě šikovnosti a zájmu možnost 12 h směn (krátký/dlouhý týden)
Mám zájem o Skladník/ce s vzv, až 30.000 Kč,nást. bonus 10.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503