20 let na českém trhu

JUNIOR ELEKTRIKÁŘ - nástup 30-35k, auto, benefity

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi i čerstvý absolvent těsně po škole? Budeš potřebovat vyhlášku 50 a alespoň § 5 - takže můžeš být úplný začátečník.
Jestli máš více zkušeností tím líp. Zkušení elektrikáři jsou u nás také vítáni. Jedná se o jednosměnný provoz, tzn. trvalou ranní.

Náplň práce:
- zaučení a zapracování do všech zákoutí elektrikařiny
- následně samostatná práce v tomto oboru

- nástupní plat 30k + bonusy a prémie (velice rychle se budeš pohybovat 35-40k)
- pestrou a nikdy jednotvárnou práci
- velkou míru svobody a samostatnosti
- pouze ranní
- řadu benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v oboru elektrikář
- zájem o další prohlubování zkušeností a chuť se učit
- ochota cestovat po ČR, ŘP B
- vyhlášku 50 alespoň §5
Mám zájem o JUNIOR ELEKTRIKÁŘ - nástup 30-35k, auto, benefity

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313