20 let na českém trhu

Servisný technik BRATISLAVA

Místo práce:
Břeclav
Platové ohodnocení:
30 000 - 45 000 Kč
Pracovní poměr:
Trvalý pracovní poměr
Typ úvazku:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hľadáme zvedavého a nápaditého uchádzača so záujmom o elektromechaniku na pozíciu servisného technika elektrických
a mechanických zariadení. Jedná sa o zaujímavú a veľmi rozmanitú prácu. Treba tiež spomenúť, že práca je samostatná
a v mnohých ohľadoch slobodná (nestojí vám stále niekto za chrbtom, ako je to v mnohých iných zamestnaniach).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- veľmi motivujúcu mzdu v závislosti na kvalite práce
- mzda sa skladá z fixnej ​​zložky, ktorá je závislá od skúseností a je medzi 1150,- až 1250,- euro, ďalej z osobného ohodnotenia
a výkonnostných zložiek a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás zarábajú 1500 - 1800 euro mesačne.
- služobný automobil aj na súkromné ​​účely
- veľmi príjemný a priateľský kolektív
- prepracovaný systém prémií a odmien
- veľmi dobré platové podmienky a istotu stáleho príjmu
- odborné kurzy a vzdelávanie v odbore - možnosť prehlbovania zručností a skúseností
- stravenky, príplatok za dodržiavanie dochádzky, dôchodkové poistenie
- 5 týždňov dovolenky a mnoho ďalších zamestnaneckých benefitov
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- skúsenosť so servisom stredne veľkých a veľkých elektrických a mechanických zariadení
- vyučenie v odbore elektro - vyhlášku 508 (minimálne § 22)
- vodičský preukaz - záujem o ďalšie vzdelávanie
Kontaktní formulář

Nahrát životopis
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
údaje označené jsou povinné
Kontaktní informace
Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313
Doporučit nabídku známému