20 let na českém trhu

Vedoucí oddělení kvality s NJ

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledáme zkušenou, vůdčí osobnost, která bude zodpovědná za komplexní řízení oddělení kvality a vedení týmu lidí.

Náplň práce:
- Komplexní řízení oddělení kvality ve výrobním závodě
- Vedení, motivace a rozvoj pracovníků na oddělení kvality (20 lidí)
- Odpovědnost za dodržování aktuálních požadavků na kvalitu
- Odpovědnost za management reklamací
- Komunikace se zákazníky, odpovědnost za zákaznické a interní audity
- Spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou i vedením společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 25 dní dovolené
- Balíček zaměstnaneckých benefitů
- Možnost seberealizace a odborného růstu
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Min. 5 let praxe na obdobné pozici z výrobního prostředí (strojírenství, automotive, a pod.)
- Zkušenosti s vedením týmu lidí
- NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky, dodavateli, audity)
- Dobrá znalost norem kvality ISO 9001
- Manažerské schopnosti, adaptabilita, rychlá orientace v problému, proaktivita, týmový duch

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531