20 let na českém trhu

Operátor/ka strojů, až 37.000 Kč,nást.bonus 20.000 Kč

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
30 000 - 37 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. V případě zájmu máme i výrobní pozice přímo v Jihlavě!

Náplň práce:
- zpracovávání plechových dílů dle zakázek
- obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování)
- osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji

Místo výkonu práce: Pelhřimov (nebo Jihlava)
- nástupní mzdu 30-31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe
- náborový příspěvek 20.000 Kč navíc
- stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě
- 5 týdnů dovolené
- permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum)
- penzijní připojištění
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v tech. oboru nebo praxi v oboru
- orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly
- základní znalost práce s počítačem
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)
- pro výrobní pozice v Jihlavě není třeba vyučení v tech. oboru ani praxe se čtením výkresů
Mám zájem o Operátor/ka strojů, až 37.000 Kč,nást.bonus 20.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503