20 let na českém trhu

Řidič/ka sk.C bez nočních, až 42.000 Kč, d. neurčitá

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete mít fajn práci bez nočních směn a smlouvu na dobu neurčitou? Láká Vás jezdit pro uznávaný velkoobchodní řetězec a máte řp. sk C? Pak nás určitě kontaktujte! Kromě zajímavé mzdy nabízíme i super benefity, jako jsou diety až 2000 Kč v čistém, 10% sleva na nákupy, apod. Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- nakládání, rozvážení a vykládání zboží pro zákazníky
- výběr plateb od zákazníků
- přijímání objednávek
- spolupráce s ostatními kolegy na prodejně

Místo výkonu práce: Praha (Průhonice, Černý Most nebo Stodůlky dle výběru), Středočeský kraj
- zajímavé mzdové ohodnocení až 40.000 Kč/m + diety navíc až 2000 Kč čistého
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- příplatky navíc
- až 5 nákupních karet ihned při nástupu
- zlatou nákupní kartu s 10% slevou na nákupy
- kafeterii 800 Kč/m
- pracovní výročí – odměny
- zvýhodněný tarif u mobilního operátora
- finanční odměny pro dárce krve
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- stabilní práci v přátelském kolektivu
- práci pro uznávaný velkoobchodní řetězec
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- řidičský průkaz sk. C
- profesní průkaz
- ochotu pracovat na ranní a odpolední směny
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
Mám zájem o Řidič/ka sk.C bez nočních, až 42.000 Kč, d. neurčitá

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019