20 let na českém trhu

Řidič/ka VZV v čisté nové hale, bez nočních, bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete získat fajn práci ve skladu bez nočních směn v nově vybudované čisté hale? Máte alespoň malou praxi s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít průkaz)? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu skladníků společnosti, která je významným dodavatelem zařízení v oblasti gastronomie. Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
- nakládka, vykládka zboží, balení, expedice
- řízení vysokozdvižného vozíku
- práce se scannerem

Místo výkonu práce: Brno
- zajímavou mzdu, bonusy dle šikovnosti a praxe
- týden dovolené navíc
- 10 min. přestávka nad rámec
- dotované závodní stravování
- pěkné čisté prostory, protože hala je nově vybudovaná
- odměny za doporučení pracovníků, možnost být s někým dalším na stejné směně
- zajištěné parkování před firmou
- občerstvení na pracovišti
- firemní akce

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- alespoň menší zkušenost s řízením vysokozdvižném vozíku (není potřeba mít průkaz)
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (5.55- 13.55, 13.55-21.55 hod.)
Mám zájem o Řidič/ka VZV v čisté nové hale, bez nočních, bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503