20 let na českém trhu

STAVBYVEDOUCÍ - plat, auto, perspektiva a jistota

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
40 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi rozený organizátor a máš zkušenosti jako stavbyvedoucí? Nevadí ti cestování v rámci České republiky?
Máš zájem o prohlubování svých zkušeností v oboru stavebnictví? Tak právě tebe hledáme.

Náplň práce:
- kompletní dohled a vedení staveb
- organizace pracovníků na stavbě
- komunikace s dodavatelskými firmami
- komunikace se zadavatelem
- zajímavé ohodnocení dle zkušeností 40-60 tisíc
- 13 a 14 plat
- pracovní nástroje - auto i k osobnímu užívání, mobil, notebook
- penzijní připojištění, stravenky, firemní akce
- kurzy a školení prohlubující vaše dovednosti
- jistotu dlouhodobé spolupráce, smlouvu na dobu neurčitou
- přátelské pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- perfektní organizační a komunikační dovednosti
- minimálně SŠ s maturitou (výhodou je obor stavebnictví)
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- ochotu cestovat po ČR
Mám zájem o STAVBYVEDOUCÍ - plat, auto, perspektiva a jistota

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313