20 let na českém trhu

MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ - i na zkrácený úvazek

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
35 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Je tvým denodenním chlebem mzdová problematika? Umíš SAP (není podmínkou) nebo podobný sytém? Hledáš stabilní a prosperující firmu s perspektivou dlouhodobého zaměstnání? Tak to jsi na správné stránce.

Náplň práce:

- Zpracování mezd, vedení mzdového účetnictví
- Zúčtování a odvody daní, prohlášení poplatníka o dani z příjmů ze závislé činnosti,
- Zúčtování a odvody sociálního a zdravotního pojištění
- Statistická hlášení vůči všem státním orgánům (zpracování)
- Roční účetní závěrka
- Znalost legislativy související se mzdovým účetnictvím, pracovního práva, předpisů sociálního a zdravotního pojištění
- Možnost na zkrácený úvazek (minimálně ale 60%, tzn 3 dny v týdnu)
- Pružná pracovní doba
- Nástupní plat se bude pohybovat v rozmezí 35-45 tisíc hrubého (dle vzdělání a praxe)
- 5 týdnů dovolené
- A mnoho dalších benefitů (Multisportku, Kafetérii, příspěvek na penzijko, stravenky, Notebook, iPhone)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- AJ na úrovni B2
- alespoň SŠ s maturitou (ekonomický obor)
- praxe v mzdové problematice
- výhodou bude i znalost zpracování docházek/mezd v systému SAP (modul HR) - znalost SAPu není podmínkou
Kontaktní formulář
Mám zájem o MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ - i na zkrácený úvazek

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313