20 let na českém trhu

MZDOVÁ ÚČETNÍ - NÁST. MZDA 38-49K + BENEFITY

Místo práce:
Mladá Boleslav
Platové ohodnocení:
40 000 - 55 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Je tvým denním chlebem mzdová problematika? Umíš SAP nebo podobný sytém?
Hledáš stabilní a prosperující firmu s perspektivou dlouhodobého zaměstnání?
Tak to jsi na správné stránce.

Náplň práce:

- zpracování mezd, vedení mzdového účetnictví
- zúčtování a odvody daní, prohlášení poplatníka o dani z příjmů ze závislé činnosti
- zúčtování a odvody sociálního a zdravotního pojištění
- statistická hlášení vůči všem státním orgánům (zpracování)
- roční účetní závěrka
- znalost legislativy související se mzdovým účetnictvím, pracovního práva, předpisů sociálního a zdravotního pojištění

- pružná pracovní doba.
- nástupní plat se bude pohybovat v rozmezí 38-49 tisíc hrubého (dle vzdělání a praxe).
- osobní ohodnocení po 3 měsících - pohybuje se kolem 10-15%
- po 3 měsících možnost příspěvku zaměstnavatele na penzijko – 1400Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- variabilní finanční bonusy
- a mnoho další (mobilní telefon, závodní stravování, zvýhodněné zápůjčky zaměstnancům na bydlení, firemní akce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ s maturitou (ekonomický obor)
- praxe v mzdové problematice
- výhodou bude i znalost zpracování docházek/mezd v systému SAP (modul HR)
Kontaktní formulář
Mám zájem o MZDOVÁ ÚČETNÍ - NÁST. MZDA 38-49K + BENEFITY

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313