20 let na českém trhu

Obsluha gastro úseku obchodu s nábytkem - až 186 Kč/h

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
124 - 186 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Chcete ZPENĚŽIT svůj volný čas? Přejete si pracovat pouze PŘES DEN? Potřebujete STABILNÍ a JISTÝ přivýdělek? Pokud je Vaše odpověď 3x ANO, čtěte dále!

Pro našeho významného klienta, švédský obchod s nábytkem, hledáme brigádníky do gastro úseku (restaurace, bistro, studená kuchyně), kteří mohou pracovat ve všední dny i o víkendech. K dispozici jsou různé typy směn v délce 9-10 hodin v časovém rozmezí od 6:30 do 21:00. Doba spolupráce je minimálně na 2 měsíce a docházku požadujeme 3-4x týdně. Není potřeba žádná předchozí praxe, rádi Vás vše naučíme. Nástup možný IHNED.

Náplň práce dle výběru stanoviště:
- příprava surovin, výdej jídla na výdejním pultu (nandávání polévky, příloh, atd.)
- doplňování zboží v obchůdku a práce na pokladně
- krájení zeleniny, příprava studených pokrmů a svačin na kantýnu (obložené rohlíky, chleby, bagely, saláty, jednoduché poháry)

Budeme se na Vás těšit.
- mzdové ohodnocení: 124 Kč/hod ve všední dny, 186 Kč/hod o víkendu
- 100% za práci ve svátek, 20% za práci v noci (od 20:00)
- dotované stravování
- v případě zájmu častější vyplácení mzdy (1x za 14 dní, týdně)
- možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
- příjemný a přátelský kolektiv
- známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem
- dobrá dostupnost z centra Brna

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- potravinářský průkaz a dodržování hygienických předpisů
- nástup ihned

Mám zájem o Obsluha gastro úseku obchodu s nábytkem - až 186 Kč/h

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017