20 let na českém trhu

Brigáda-úsek ovoce/zelenina,až 153Kč/hod,mzda týdně

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
139 - 153 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte zajímavou a dlouhodobou brigádu? Chcete si přivydělat a navíc si volit směny dle Vašich časových možností? Jste rádi v kontaktu s lidmi? V tom případě se nám neváhejte ozvat. Momentálně hledáme pracovníky do úseku ovoce - zelenina. Pracovat můžete ve všední dny i o víkendech na ranních a odpoledních směnách. Směna je dlouhá 8 hodin. Předchozí zkušenosti ani praxe nejsou potřeba, jedinou podmínkou je docházet alespoň 3x týdně.

Brigáda je vhodná svojí povahou spíše pro muže, ale zvládne ji i fyzicky zdatnější žena.

Místo výkonu práce: Brno - ul. Tkalcovská
- mzdu 139 Kč/hod + příplatky
- odborné zaškolení zkušenými pracovníky
- brigádu s volbou směn dle Vašich časových možností
- práci v příjemném pracovním prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce
- možnost kombinace různých brigád
- možnost zálohy každý týden
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz
- ochotu odpracovat alespoň 3 směny týdně
- věk nad 18 let
Mám zájem o Brigáda-úsek ovoce/zelenina,až 153Kč/hod,mzda týdně

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017