20 let na českém trhu

Doplňování zboží v hobbymarketu

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
125 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat!
Hledáme šikovné brigádníky pro doplňování zboží pro hobbymarket přímo v Olomouci. Směny od pondělí do pátku. Nástup možný ihned!
- mzdu 125 Kč/hod.
- všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
- možnost dlouhodobé spolupráce
- stabilní příjem a pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk min. 18 let a fyzickou zdatnost
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
777 587 004