20 let na českém trhu

Kontrolor kvality - docházka dle domluvy

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte zajímavou a pohodovou brigádu se skvělou dostupností MHD? Jste časově flexibilní a nedělá vám problém docházet na brigádu 2x - 3x týdně? Chcete výplatu častěji než 1x měsíčně? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme brigádníky na kontrolu kvality a nevyžadujeme praxi! Dny docházky si můžete naplánovat dle vašich časových možností ve všední dny i o víkendech. Dochází se na denní směny v čase 6:30 - 17:00 hod nebo noční směny 18:30 - 5:00.

Náplň práce:
- vizuální kontrola kvality výrobků z oblasti automobilového průmyslu,
- dle potřeby drobné opravy produktů.

Místo výkonu práce: Staré Čívice

Nástup na brigádu je možný ihned. V případě Vašeho zájmu prosím o odpověď na tuto nabídku a zaslání Vašeho životopisu.

- mzdu 120 Kč/hod
- dobře dostupné místo výkonu práce
- směny dle domluvy
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- dlouhodobou spolupráci a pravidelný přivýdělek
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, dobrý zrak
- spolehlivost, pečlivost
- plnoletost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Kontrolor kvality - docházka dle domluvy

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011