20 let na českém trhu

Pomocné práce ve skladu, mzda až 120 Kč/h

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
110 - 120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáme brigádníka na pomocné práce ve skladu, vychystávání zboží a další pomocné činnosti. Pracovní doba je od pondělí do pátku v čase 6.30 - 16.30 hodin (délka směny 8,5 hodiny, nástup na směnu dle domluvy). Mzda 110 Kč/h, s možností prémie k hodinové mzdě až 10 Kč/h. Nástup možný ihned. Podmínkou je zkušenost se čtecím zařízením.
- dlouhodobou brigádu
- zajímavé mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pravidelnou docházku
- pracovitost, dochvilnost, dobrý fyzický a zdravotní stav
- zkušenost s prací se čtečkou
- věk nad 18 let
Kontaktní formulář
Mám zájem o Pomocné práce ve skladu, mzda až 120 Kč/h

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
777 587 004