20 let na českém trhu

Výpomoc ve skladu - docházka 4x týdně, 150 Kč/hod

Místo práce:
Letohrad
Platové ohodnocení:
150 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte brigádu na červen s docházkou od pondělí do čtvrtka a zajímavou mzdou? Rádi byste docházeli na ranní nebo odpolední směny, případně svou docházku pravidelně střídali? Pak se nám určitě ozvěte, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše Vás rádi naučíme!

Vzhledem k povaze a vyšší fyzické náročnosti je pozice vhodná spíše pro muže.

Náplní práce:
- manipulace se zbožím, práce se čtečkou.
- příjem a vyskladňování zboží

Místo výkonu práce: Letohrad.
- 150 Kč/hod
- ranní směny v čase 6:00 - 14:00 a odpolední směny v čase 14:00 - 22:00
- brigádu s docházkou pondělí až čtvrtek
- prohlídku skladu ještě před nástupem
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- práci v mezinárodní společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- spolehlivost, pracovitost
- základní dovednost ovládání PC
Mám zájem o Výpomoc ve skladu - docházka 4x týdně, 150 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011