20 let na českém trhu

Transport Manager

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Do distribučního centra mezinárodní kosmetické společnosti hledáme zkušeného kolegu/kolegyni, která bude řídit a zodpovídat za dopravu, expedici a vratky, komunikovat s interními a externími partnery s cílem zaručit kontinuitu a kvalitu služeb pro klienty. Pokud máte rádi práci v dynamickém prostředí a jste připraven/a na velké výzvy, jste to právě vy koho hledáme.

Náplň práce:
- definovat a implementovat strategii a přepravní plány dle potřeb
- vedení jednání s dodavateli přepravných služeb vč. výběrových řízení
- hodnocení efektivity dopravních procesů a návrh opatření ke zlepšení.
- udržovat úzké vztahy s dopravci a pracovat s nimi na optimalizaci přepravních operací
- vést a motivovat tým v oddělení doprava, expedice a vratky
- zajišťovat implementaci standardů kvality, bezpečnosti a ochrany životního prostředí
- práce v mezinárodní dynamické společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- bonusy
- služební automobil
- flexibilní pracovní doba
- 25 dní dovolené
- 3 dni sick day/4x v měsíci Home office
- další atraktivní zaměstnanecké benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- praxi na podobné pozici min. 3 roky
- schopnost propagovat a realizovat inovativní nápady (např. Green Trransport)
- dobrá znalost dopravního trhu a zejména poskytovatelů dopravy
- silné analytické schopnosti
- odolnost vůči stresu
- anglický jazyk na velmi dobré úrovni
- zkušenosti s vedením týmu a projektů

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531