20 let na českém trhu

Kontrolor/ka kvality dílů - i v sedě, volné víkendy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete mít pestrou, fajn práci a volné víkendy? Určitě se nám ozvěte, hledáme šikovné pracovníky/ce, kteří mají zájem o pozici kontrolora kvality dílů. Nástup možný ihned, praxe není třeba, rádi Vás zaučíme.

A co bude Vaším úkolem?
- kontrola kvality výrobků
- drobné, jednoduché opravy produktů

Místo výkonu práce: Brno - Horní Heršpice
- volné víkendy
- přátelský pracovní kolektiv
- zajištění ochranných pracovních pomůcek
- poslech hudby při pracovní činnosti
- sezení při práci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav a zrak (brýle nejsou překážkou)
- manuální zručnost a pečlivost
- ochotu práce ve třísměnném provozu od po do pá na ranní (6:00-14:00), odpolední (14:00-22:00) a noční (22:00 – 6:00)
Mám zájem o Kontrolor/ka kvality dílů - i v sedě, volné víkendy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019