20 let na českém trhu

Specialista péče o zákazníky s AJ, i bez praxe,bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte zajímavé, různorodé zaměstnání a baví Vás komunikovat s lidmi? Máte komunikativní znalost angličtiny a chcete mít flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice, motivující mzdové ohodnocení a spoustu dalších benefitů? Pak nás neváhejte kontaktovat a buďte oporou pro zákazníky mezinárodní firmy zaměřené na kosmetické produkty. Nástup je možný ihned, nabídka je vhodná i pro absolventy bez praxe!

A co bude Vaším úkolem?
- příjem objednávek a forecastů od zákazníků a zadávání do systému
- komunikace se zákazníky a dalšími odděleními napříč firmou ohledně termínů dodání, změn, kapacit, apod.
- tvorba reportů

Místo výkonu práce: Brno
- Mzdu až 30 000 Kč dle šikovnosti a praxe
- Flexibilní pracovní doba
- 50% slevy na firemní produkty
- Multisport karta
- Stravenkový paušál
- možnost homeoffice
- Klidné a čisté pracovní prostředí
- Získání odborné praxe, a řadu dalších benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Alespoň SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ
- Uživatelská znalost MS Office (MS Excel, MS Word)
Mám zájem o Specialista péče o zákazníky s AJ, i bez praxe,bonusy

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279