20 let na českém trhu

Administrativní podpora skladu-náborový bonus 10tis.

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Tě administrativa, ale zároveň nechceš celý den sedět u PC? Nevadí Ti pracovat na 2 směny?
Hledáme kolegu/yni do na administrativu do skladu. Práce je to velmi různorodá a rozhodně se nebudeš nudit. Není potřeba žádná praxe, vše Tě rádi naučíme, ale pokud máš už s logistikou nějaké zkušenosti, je to určitě velká výhoda. Jsme mezinárodní společnost, takže Aj je podmínkou. Důležitá je také znalost práce na PC a ochota pracovat na 2 směny.

A co bude náplní Tvojí práce?
- kontrola archivace veškeré příchozí a odchozí dokumentace
- zpracování objednávek v systému
- komunikace s řidiči a s odběratelskými závody
- organizování procesu vykládek
- řešení podnětů a připomínek přepravců
- komunikace o problémových zásilkách s oddělením zákaznického servisu a odd. plánování
- perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- kompletní zaškolení - pozice vhodná i pro absolventy
- kontakt s moderní technologií
- náborový bonus 10 000 Kč (vyplácen ve ZD)
- příspěvek na stravování - stravenkový paušál
- zajištění dovozu obědu na pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- výhodný mobilní tarif
- bonus k pracovnímu jubileu
- příspěvek dárcům krve
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikativní znalost AJ (především emailová komunikace)
- ochota pracovat na 2 směny
- znalost práce na PC (Excel, Word)
- flexibilita, odolnost vůči stresu, komunikativnost
Mám zájem o Administrativní podpora skladu-náborový bonus 10tis.

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159