20 let na českém trhu

Provozní zámečník, provozní elektrikář

Místo práce:
Děčín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, působícího v Boleticích nad Labem, hledáme nové zaměstnance na pozice provozní zámečník a provozní elektrikář.
Vaší náplní práce by bylo zejména kontrola technického stavu, údržba zařízení, odborné práce při opravách, diagnostika a odstraňování závad, práce na rozvoji.
Nabízíme zodpovědnou práci se zajímavým ohodnocením a možností nástupu rovnou do kmenového stavu společnosti DS Smith.
- práci pro mezinárodní společnost
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování a další zaměstnanecké benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
provozní zámečník:
vyučení v technickém oboru
praxe 2 roky v oboru - opravy a údržba strojního zařízení
schopnost čtení v tech. výkresech
svářečský průkaz, řidičský průkaz

provozní elektrikář:
vzdělání ÚS, ÚSO elektrotechnické - slaboproudá elektrotechnika, elektronika
platná kvalifikace pro práci v elektrotechnice (vyhl. 50/78Sb.)
praxe v oboru - oprava a údržba elektrických a strojních zařízení
řidičský průkaz sk. B

Kontaktní formulář
Mám zájem o Provozní zámečník, provozní elektrikář

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jílové u Děčína
Telefon:
730 840 482