20 let na českém trhu

Údržbář mont. linky, super mzda, smlouva na neurčitou

Místo práce:
Přelouč
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat na údržbě linek v moderní, mezinárodní výrobní společnosti, kde je možnost vysokého výdělku dle domluvy a praxe + ihned smlouva na dobu neurčitou? Máte vyhlášku 50, třeba i propadlou? Pak se přidejte do přátelského, menšího kolektivu firmy, nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)! Práce je na jednu směnu, od cca 7/2021 se přechází na třísměnný provoz (8 h směny) s volnými víkendy. V případě zájmu máme i pozice ve výrobě zcela bez praxe!

A co bude vaším úkolem?
- Zajišťování preventivní a operativní údržby strojů a zařízení (elektrických, mechanických, hydraulických a pneumatických částí)
- Zabezpečení plynulého chodu výrobní linky

Místo výkonu práce: Kolín (Ovčáry u Kolína)
- velmi motivující mzdu dle domluvy, praxe a šikovnosti
- příplatky dle ZP za noční, přesčasy, svátky
- smlouvu na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál 75,60 Kč
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně - ranní směna
- pracovní oděvy
- sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyhlášku 50 §6 (i propadlou)
- základní znalost MS Office
Mám zájem o Údržbář mont. linky, super mzda, smlouva na neurčitou

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503