20 let na českém trhu

Školitel/ka v moderní výrobní firmě, až 40.000 Kč/m

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, kreativní zaměstnání v moderní výrobní firmě, umíte komunikovat s lidmi, máte přirozenou autoritu a máte praxi ve výrobě? Chcete si vydělat až 40.000 Kč a mít skvělé benefity, jako jsou obědy zdarma, příspěvky na dopravu, penzijní připojištění a mnoho dalšího? Pak nás neváhejte kontaktovat, do fajn týmu hledáme šikovného interního školitele/předáka výroby. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (možná větší fyz. náročnost – ukázky výroby produktů).

Náplň práce:
- školení nových i stávajících zaměstnanců na různé výrobní pozice, ukázky výroby produktů
- organizace vlastního školícího střediska
- výběr vhodných zaměstnanců na dané pracoviště, pomoc s adaptací nových zaměstnanců
- tvorba a implementace školících materiálů
- tvůrčí činnost a úzká spolupráce s HR, vedoucím výroby a vedoucími výrobních úseků

Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (Kostelec)
- zajímavou mzdu až 40.000 Kč dle šikovnosti a praxe
- příspěvky na dopravu až 128 Kč/den
- obědy a káva zcela zdarma ve firmě
- prac. dobu od 6:00 do 14:30
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- telefon, notebook
- dárečky k narozeninám, za jubilea, věrnostní bonusy, apod.
- odměny za doporučení nových zaměstnanců, za zlepšovací návrhy
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- výborné komunikační schopnosti
- zkušenost ve výrobě, nejlépe s vedením/školením lidí
- přirozená autorita a zásadovost
- počítačová gramotnost (MS Office)

Mám zájem o Školitel/ka v moderní výrobní firmě, až 40.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503