20 let na českém trhu

Junior seřizovač i bez praxe,až 38.000 Kč,volné so+ne

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
33 000 - 38 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, fajn práci v čisté výrobě a chcete mít motivující mzdu až 38.000 Kč a spoustu dalších benefitů, jako jsou slevy na firemní výrobky, Flexi Passy, Multisport kartu na volnočasové aktivity, apod.? Přidejte se do fajn týmu seřizovačů - praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme, hledáme jak absolventy po škole, tak uchazeče s praxí! Nástup je možný dle dohody a je přímo do kmene společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání!

A co bude vaším úkolem?:
- seřizování, údržba a kontrola nastavení linky
- záznamy do dokumentace
- oprava případných závad a nastavení strojů

Místo výkonu práce - Brno
- velmi motivující mzdu až 38.000 Kč dle praxe a šikovnosti
- 50% slevy na firemní produkty
- Flexi Pass 500 Kč
- Multisport karta
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- zajistíme vám potravinářský průkaz nebo školení na vyhlášku č. 50/1978 Sb.
- klidné, čisté prac. prostředí
- výhodné tarify na volání
- nadstandardní ochranné pomůcky
- volné víkendy
- získání odborné praxe a dalšího rozvoje v oboru a řadu dalších firemních benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat v třísměnném provozu: ranní 06:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00
Mám zájem o Junior seřizovač i bez praxe,až 38.000 Kč,volné so+ne

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279