20 let na českém trhu

Pohodová práce ve výrobě či skladu, možná ranní směna

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní, fajn práci s volnými víkendy s možností pouze ranních směn? Jste manuálně zruční, samostatní a spolehliví? Přidejte se do fajn kolektivu v mezinárodní firmě - není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Hledáme šikovné operátory/ky ve výrobě, skladníky/ce, operátory/ky strojů či práškové lakovny. Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je možný přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Pozice je vhodná pro muže i ženy!

A co bude Vaším úkolem?
Operátor/ka strojů, ve výrobě:
- kontrola a obsluha strojů
- navíjení cívek, vkládání prokladů
- práce s drobným ručním nářadím

Skladník/ce:
- vyskladňování a naskladňování zboží
- obsluha vysokozdvižného vozíku (VZV)
- jednoduchá práce s počítačem

Obsluha práškové lakovny:
- kontrola kvality
- manipulace se zbožím

Místo výkonu práce: Modletice u Prahy nebo Jirny - dle Vašeho výběru
- zajímavou mzdu až 30.000 Kč dle pozice, šikovnosti a praxe
- možnost práce pouze na ranní směny u pozice skladník/ce
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
- stravenkový paušál do mzdy
- 5 týdnů dovolené
- volné víkendy
- příspěvek na dovolenou
- sick days
- závodní stravování
- příspěvek na životní a penzijní pojištění
- bonus za doporučení nového pracovníka až 6.000 Kč
- SIM kartu na volání a SMS + 3GB po ČR zdarma
- Multisport kartu
- Flexipass v hodnotě 1.000,-Kč k Vánocům
- Bonusy za docházku
- Příspěvek na nákup drogerie v hodnotě 200,-Kč /m
- Možnost placených přesčasů + motivační bonusy
- věrnostní příspěvek
- práci v čistém a moderním prostředí
- věrnostní bonusy za odpracované roky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- spolehlivost
- zkušenost s VZV (pouze u pozice skladníka/ce)
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu u pozic operátor/ka výroby, strojů či práškové lakovny (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, po-pá)
Mám zájem o Pohodová práce ve výrobě či skladu, možná ranní směna

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019