20 let na českém trhu

On line Product Specialist so slovenčinou

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní společnost, ktorá působí na trhu food delivery hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Product Specialist. Pokud máš zkušenosti s prací s Google Analytics a s projektovými nástroji, sleduješ trendy ve vývoji webu a mobilních aplikacích, máš unikátní příležitost realizovat nápady a podílet se tak na změně způsobu stravování. Neobejdeš se bez angličtiny, kterou budeš používat na denní bázi.

Hlavní náplň práce:
- správa , rozvoj a analýza produktových nástrojů (web, aplikace)
- testování produktu a nových funkcionalit
- sledování a reportování výkonnosti, návštěvnosti, konverzí, trendů a dalších KPIs
- koordinace a dohled nad zadáváním požadavků na nové funkce a vlastnosti webu a aplikací
- získávání a reportování uživatelského feedbacku ze všech kanálů
- příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- lekce AJ
- příspěvek na stravování
- občerstvení v kanceláři
- Multisport karta
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- znalost slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
- pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
- proaktivní přístup
- analytické myšlení
- zkušenosti s projektovými nástroji (např. Jira / Kanban / Trello / Productboard atd.)
- zkušenosti s prací v Google Analytics
- základní znalost HTML a CSS výhodou
Kontaktní formulář
Mám zájem o On line Product Specialist so slovenčinou

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531