20 let na českém trhu

Fajn práce ve skladu i bez praxe, volné víkendy

Místo práce:
Kutná Hora
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a různorodou práci ve skladu, kde jsou zajímavé bonusy a kde ocení Vaše případné zkušenosti? Přidejte se do fajn týmu operátorů/rek skladu nebo řidičů/ček VZV! Není potřeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Pokud ale už máte zkušenosti s řízením VZV nebo retraku (není třeba mít průkaz), získáte měsíčně motivační finanční příplatek ke mzdě navíc! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání!). Nabídka je vhodná pro muže i ženy.

A co bude Vaším úkolem?
- obsluha manipulační techniky (v případě zkušeností a zájmu, není nutností)
- práce se skenerem
- provádění inventur

Místo výkonu práce: Kutná Hora

- zajímavou mzdu dle praxe a šikovnosti
- 5 týdnů dovolené
- cafeterie 3 000 Kč/rok
- prémie za nového zaměstnance 10 000 Kč
- stravenky
- mobilní tarify za zvýhodněné ceny
- příspěvek na penzijní pojištění
- práci v čistém a moderním prostředí
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík (nutný)
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-06:00) (po-pá)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce ve skladu i bez praxe, volné víkendy

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279