20 let na českém trhu

Práce ve výrobě dětských hřišť - 2 směny, i bez praxe

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
24 000 - 29 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás manuální práce? Chcete vidět finální výsledek vaší práce? Je pro nás důležitá spolehlivost a manuální zručnost. Hledáme vhodné kandidáty do výroby unikátních sportovních zařízení. Práce je od pondělí do pátku na 2 směny (ranní/odpolední). Je Vám blízká práce s nářadím nebo máte praxi i s výkresovou dokumentací? Když ne, nevadí - vše Vás rádi naučíme. Zašlete nám Váš životopis. Pozice je vhodná i pro absolventy.
- různorodou kreativní práci
- zajímavé finanční ohodnocení s mnoha příplatky
- volné víkendy
- 5 týdnů dovolené
- teplé a studené nápoje zdarma
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Mám zájem o Práce ve výrobě dětských hřišť - 2 směny, i bez praxe

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924