20 let na českém trhu

Výpomoc ve skladu -ranní, odpolední i noční, 160 Kč/h

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
160 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte brigádu, kde si směny můžete naplánovat dle sebe? Pro našeho klienta, logistickou společnost, hledáme šikovné muže a ženy na pomocné práce ve skladu (nakládka a vykládka zboží, práce s elektronickou čtečkou) na Kladně. Práce probíhá na ranní, odpolední a noční směně (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00), na jakou směnu půjdete záleží na Vás, ale je nutné docházet aspoň 3x týdně.

Nástup možný od 10.05.2021!
- základní hodinovou mzdu 160 Kč/hod.
- příplatek 10% za noční směnu
- možnost výběru směn
- pravidelný výplatní termín
- možnost záloh
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík
- dobrou fyzickou zdatnost
Mám zájem o Výpomoc ve skladu -ranní, odpolední i noční, 160 Kč/h

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
739 249 900