20 let na českém trhu

Super brigáda ve výrobě barev - 155 Kč/hod

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
155 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta hledáme šikovné a fyzicky zdatné brigádníky na pozici pomocného dělníka s barvami. Jedná se o práci u stroje, který míchá příslušný odstín barvy. Náplní Vaší práce bude např. vybrat potřebné barvy k namíchání požadovaného odstínu, vložení barvy do stroje, oštítkování hotového výrobku, apod. Na směny se chodí v čase 8:00 - 17:00 nebo 19:00 hod, dle potřeby. Požadovaná docházka je alespoň 3x týdně s nástupem ihned.
Mzdové ohodnocení brigády je 155 Kč/hod. Povahou práce je tato pozice vhodná pro muže.
- pravidelnou brigádu
- mzdové ohodnocení 155 Kč/ hod.
- dobrou dostupnost do místa výkonu
- nástup možný ihned
- možnost dřívější výplaty mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost a pracovitost
- dobrý zdravotní stav
- docházku alespoň 3x týdně
Kontaktní formulář
Mám zájem o Super brigáda ve výrobě barev - 155 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017