20 let na českém trhu

Fajn brigáda v obchodě-picker-125 Kč/h, noční směny

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
125 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Do velkoobchodu s potravinami hledáme nové posily na pozici pickera, jehož náplní práce je příprava zboží dle objednávek zákazníků. Docházka je na noční směny (22-6 hod) s docházkou převážně v neděli, středu a čtvrtek a další dny dle domluvy.

Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, osoby evidované na ÚP, rodiče na rodičovské dovolené či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání.
- mzdové ohodnocení 125 Kč/hod
- pravidelnou a dlouhodobou brigádu
- příjemné pracovní prostředí
- práci na dohodu o pracovní činnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- spolehlivost
- potravinářský průkaz
Mám zájem o Fajn brigáda v obchodě-picker-125 Kč/h, noční směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Hradec Králové
Telefon:
777 587 006