20 let na českém trhu

Operátor/ka strojů,až 38.000 Kč, příspěvky na dopravu

Místo práce:
Stříbro
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a máte alespoň malou zkušenost z výroby nebo vyučení v technickém oboru? Chcete mít možnost kariérního postupu a výdělku až 38.000 Kč, příspěvky na dopravu, obědy zcela zdarma, penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů nebo lakýrníky/ce. Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Náplň práce:
- obsluha a základní údržba zařízení
- práce s manuálními nástroji (vrtačky, frézky, pily, nože…)
- úklid svěřeného úseku
- průběžná kontrola kvality výrobků
- lakování výrobků (pozice lakýrník)

Místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (Kostelec)
- zajímavou mzdu až 38.000 Kč dle šikovnosti a praxe
- příspěvky na dopravu až 128 Kč/den
- obědy a káva zcela zdarma ve firmě
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění
- práci jen na ranní a odpolední směny bez nočních směn
- dárečky k narozeninám, za jubilea, věrnostní bonusy, apod.
- příspěvky na praní oděvů
- okamžité proplácení případných přesčasů
- odměny za doporučení nových zaměstnanců, za zlepšovací návrhy
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v technickém oboru nebo praxe ve výrobě
- ochotu práce ve dvousměnném provozu
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové práce

Mám zájem o Operátor/ka strojů,až 38.000 Kč, příspěvky na dopravu

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503