20 let na českém trhu

Skladník/ce, operátor/ka výroby, až 31.500 Kč, bonusy

Místo práce:
Újezd u Brna
Platové ohodnocení:
27 000 - 31 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte fajn, stabilní práci bez nočních směn s volnými víkendy, zajímavými bonusy a možností výdělku až 31.500 Kč i více dle šikovnosti? Chtěli byste pracovat pro neustále se rozvíjející českou firmu, která je jedničkou ve svém oboru a nastoupit přímo do kmene společnosti (ne přes agenturu)? Hledáme šikovné skladníky/ce i operátory/ky do dřevovýroby. Nejedná se o pásovou výrobu a není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (větší fyz. náročnost).

A co bude Vaším úkolem?
operátor/ka dřevovýroby:
- obsluha strojů (pila a olepovací stroj)
- nařezávání a ohranění desek

skladník/ce:
- příjem a výdej zboží na skladu plošného materiálu
- manipulace se zbožím prostřednictvím vysokozdvižného vozíku

Místo výkonu práce: Sokolnice u Brna (cca 18 km od Brna)

- zajímavou mzdu dle šikovnosti, až 31.500 Kč (operátor/ka), až 27.000 Kč (skladník/ce) + možnost dalšího růstu mzdy
- prémie, bonusy dle výkonu
- příspěvek na benefity dle vlastního výběru 5 000 Kč/rok
- stravenky 90 Kč
- příspěvek na penzijní a životní pojištění 300 Kč/měsíc
- sleva na firemní výrobky
- 5 týdnů dovolené
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- práce v čistém a moderním prostředí
- pracovní oděvy
- možnost karierního růstu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00)
- alespoň malou zkušenost s VZV (jen u pozice skladník/ce)
Mám zájem o Skladník/ce, operátor/ka výroby, až 31.500 Kč, bonusy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019