20 let na českém trhu

Kontrolor/ka kvality, 187.000 Kč za 6 měsíců, svozy

Místo práce:
Prostějov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete dělat zajímavou práci v moderní, stabilní firmě a v čistém prostředí? Chcete mít svozy z Přerova zdarma, získat 187.000 Kč za 6 měsíců a mnoho dalších benefitů? Pak se přidejte do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky, jako je Jaguar, Audi, apod. Vše Vás rádi naučíme v našem moderním, školícím centru. Práce je vhodná pro muže i ženy.

A co bude vaším úkolem?
- kontrola kvality a balení dílů vyhodnocených výrobními operátory (dobrých i špatných), report neshod
- jednoduchá obsluha strojů a zařízení ve výrobě
- kontrola ukládání vadných dílů do označených boxů, kontrola vkládání dat do terminálu
- spolupráce se směnovým mistrem

Místo výkonu práce: Prostějov (svozy z Přerova zdarma )

- svozy z Přerova, Prostějova zdarma
- výdělek 187.000 Kč za 6 měsíců (vč. odměny za práci na projektu 25.000 Kč)
- široké možnosti kariérního růstu na různorodé pozice a na mzdu až 30.000 Kč
- stravenky 90 Kč
- flexipassy na volnočasové aktivity
- odměny za doporučení nového pracovníka 12000 Kč
- dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %)
- prémie dle výkonu
- vzdělávací kurzy
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
- dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně
- půjčovnu kol Next bike
- pracovní oděvy
- práci v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Mám zájem o Kontrolor/ka kvality, 187.000 Kč za 6 měsíců, svozy

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019