20 let na českém trhu

Snadná práce ve výrobě na 1 směnu, přátelský kolektiv

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci v 1směnném provozu s volnými víkendy? Chybí vám čas strávený v fajn lidmi?
Přidejte se do přátelského, menšího kolektivu firmy, kde není třeba žádná praxe, vše vás rádi naučíme! Nejedná se o monotónní výrobu, pravidelně totiž střídáme jednotlivá pracoviště. Rádi vás do našeho týmu přijmeme ihned.

Pracovní pozice je svou povahou vhodná spíše pro ženy.

Náplň práce:

- výroba a kompletace součástek elektrických pojistek

Místo výkonu práce: Sezemice
- práci v 1směnném provozu v čase 6:00 – 14:30
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování a možnost stravování přímo ve firmě
- měsíční prémie
- odpovídající finanční ohodnocení
- nenáročnou manuální práce
- možnost střídání poloh a pracovišť
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- plnoletost
- týmovou spolupráci
Mám zájem o Snadná práce ve výrobě na 1 směnu, přátelský kolektiv

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011