20 let na českém trhu

Fajn práce - obsluha stroje - až 35.000 Kč/m+13.plat

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
27 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě? Chcete mít možnost kariérního postupu a zajímavého výdělku po zapracování, 13.plat a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky strojů na zpracování výrobků z papíru. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na speciálních strojích, vše Vás rádi naučíme! V případě zájmu máme i jiné výrobní pozice. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- zpracovávání papírových dílů dle zakázek
- obsluha plně automatizovaných strojů (ne programování)

Místo výkonu práce: Býšť
- nástupní mzda odpovídající Vašim zkušenostem
- navýšení mzdy po zapracování
- možnost profesního růstu
- stravenkový paušál 60 Kč
- 13. plat
- možnost stravování na pracovišti (výběr ze 4 hlavních jídel)
- jídelní a nápojové automaty

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost, pečlivost
- základní znalost práce s PC
Mám zájem o Fajn práce - obsluha stroje - až 35.000 Kč/m+13.plat

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011