20 let na českém trhu

IS PROJECT MANAGER - možnost práce i na IČO

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
100 000 - 160 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Vyznáš se v informačních systémech a procesech? Máš chuť se dále rozvíjet a učit se novým věcem? Máž zkušenost s projektovým managementem?
Zajímá Tě svět IT a baví tě kontakt s lidmi? Orientuješ se dobře v prostředí ERP?

Náplň práce
- komunikace s uživateli IS (interní manažeři)
- zjištění a analýza stávajících procesů v IS + správa
- komunikace pouze s manažery formy nikoli se zákazníky
- spolupráci s analytiky a programátory informačního systému

- možnost práce i na IČO, ale je potřeba počítat s tím, že se jedná o FULL TIME
- velice dobré ohodnocení 100-160k podle zkušeností
- řadu dalších benefitů a výhod
- prostor pro vlastní inovace a nápady
- přátelskou atmosféru na pracovišti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost se zaváděním, analýzou a úpravami IS
- několikaletou zkušenost s vedením projektů v oblasti IS
- znalost principů databází (SQL)
- EXCEL
- výborné komunikační, organizační a analytické schopnosti
- samostatnost a flexibilita
- výhodou je znalost například Heliosu, T-SQL, Microsoft SQL Server a podobně - NENÍ PODMÍNKOU přímo s těmito technologiemi, ale podobnými ano

Kontaktní formulář
Mám zájem o IS PROJECT MANAGER - možnost práce i na IČO

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313