20 let na českém trhu

Obchodní manažer-komplexní produkt-mezinárodní spol.

Místo práce:
Benešov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, mezinárodní spolčenost z oblasti FMCG (výroby obalových materiálů) hledáme šikovného a proaktivního člověka na pozici SALES MANAGER. Hledáme kolegu, který už v obchodu něco zažil a nečeká, že „něco“ přijde samo. Pokud máte rádi výzvu a hledáte firmu, která nenabízí pouhý výrobek, ale komplexní řešení pro zákazníka, dejte nám o sobě vědět!

Na to se můžete těšit?
- Péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj
- Vedení menšího týmu obchodníků
- Vývoj řešení a konceptů pro zákazníka namísto pouhého prodeje výrobků
- Tvorba a návrh obchodní strategie firmy
- Častá a proaktivní komunikace se zákazníkem v rámci ČR & SR (a občas i zahraničním)
- Zodpovědnost za sales rozpočet, včetně zpracování obchodních plánů a kalkulací
- Aktivní účast na strategiích pro získávání nových zákazníků, analýzy trhu
- Reporting výsledků (využití AJ)
- Seberealizaci v perspektivní mezinárodní společnosti, která je lídrem na trhu
- Podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu při zaškolení
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – 13. mzda, roční výkonnostní odměny, stravenky, karta multisport a další
- Služební auto i k soukromým účelům
- Skvělý tým kolegů ve vedení firmy a férového šéfa
- Možnost nástupu ihned, ale rádi si na vhodného kolegu počkáme
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Předchozí praxe z oblasti FMCG (velkou výhodou - oblast obalových materiálů, příp. zkušenosti s obchodem ve výrobní společnosti)
- Schopnost prezentovat prokazatelné výsledky své práce, tah na branku
- Zkušenosti s vedením menšího týmu obchodníků
- Ochotu cestovat v rámci ČR a SR
- AJ komunikativní – B2 (komunikace s centrálou v AJ)
- Samostatnost, organizační dovednosti a schopnost dotahovat věci do konce
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnost
Mám zájem o Obchodní manažer-komplexní produkt-mezinárodní spol.

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159