20 let na českém trhu

Skvělá práce ve výrobě - jen na ranní směnu

Místo práce:
Liberec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme muže i ženy do výroby v Liberci na růžné pozice. Směny PO-PA 6:30-15:00. Pohodová práce, skvělé prostředí i kolektiv! Na některé pozice vyžadujeme praxi ve výrobě. V případě zájmu o práci nás neváhejte kontaktovat, najdeme pro Vás vhodnou pozici.

Nabízené pozice:
- práce ve výrobní hale - pomocné práce ve výrobě - není nutná praxe, rádi Vás zaškolíme
- obsluha kartáčového stroje - navíjení kartáčového vlákna - praxe s obsluhou stroje ve výrobě výhodou
- balení strojů - vyučení truhlářem či zkušenosti s prací se dřevem výhodou
- kontrola příchozího materiálu - nutný dobrý zrak, zkušenosti s logistikou výhodou
- montáž kabelových svazků - nutná fyzická zdatnost a zkušenost s řeznými a brusnými nástroji

Místo výkonu práce: Liberec - Rochlice; dostupnost MHD
Nástup možný po domluvě.
- práce na 1 směnu
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- nadstandardní příplatky za práci přesčas
- čisté prostředí
- růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání s výučním listem či maturitou
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost
- ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
- čistý trestní rejstřík
Kontaktní formulář
Mám zájem o Skvělá práce ve výrobě - jen na ranní směnu

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Liberec
Telefon:
777 587 010