20 let na českém trhu

Digital Performance Specialist

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní společnost, ktorá působí na trhu food delivery hledáme do týmu kolegu/kolegyni na pozici Digital Performance Specialist. Pokud máš zkušenosti s analytikou (Google Analytics), znalosti HTML a SEO principů, máš unikátní příležitost realizovat nápady a podílet se tak na změně způsobu stravování. Neobejdeš se bez angličtiny, kterou budeš používat při komunikaci s centrálou.

Hlavní náplň práce:
- správa a rozvoj produktových nástrojů (web a aplikace)
- analýza a reporting výkonnosti, návštěvnosti a dalších KPIs
- koordinace a dohled nad zadáváním požadavků na nové funkce a vlastnosti webu a aplikací
- získávání a reportování uživatelského feedbacku ze všech kanálů a řešení feedbacku s Product Teamem
- SEO, správa CMS, tvorba a údržba landing pages
- příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- lekce AJ
- příspěvek na stravování
- občerstvení v kanceláři
- Multisport karta
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
-minimálně 1-2 roky zkušeností na podobné pozici
- analytické myšlení
- zkušenosti s prací v Google Analytics
- znalost HTML a CSS
- znalost SEO principů a fungování
- pokročilá znalost AJ

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531