20 let na českém trhu

Šikovná posila do čisté výroby, až 35.000 Kč, bonusy

Místo práce:
Jindřichův Hradec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání s možnostmi růstu? Chcete pracovat ve fajn kolektivu, dostat příspěvek 5000 Kč za nástup a další nadstandardní benefity? Pak pro Vás máme příležitost! Do čistého pracovního prostředí hledáme šikovné kandidáty na pozici seřizovače vstřikolisů. Nemáte praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme. Nástup je navíc přímo do kmene společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

A co bude Vaším úkolem?
- připravovat, nastavovat, seřizovat popř. programovat výrobní stroje (ve všem Vás zaučíme)

Místo výkonu práce: Žirovnice

- zajímavou mzdu navyšující se dle praxe a šikovnosti
- náborový příspěvek 5 000 Kč
- 13. plat
- příspěvek na dopravu 500 až 1 500 Kč/měsíc
- příspěvek na zdraví 500 Kč/měsíc
- týden dovolené navíc
- obědy za zvýhodněnou cenu 33 Kč
- příplatek za práci ve třísměnném provozu 1 000 Kč/měsíc + příplatky za odpolední a noční směnu
- bonus za odpracované roky a životní jubilea
- možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
- další fajn benefity (volné vstupenky na bazén, firemní akce, pohodlný firemní oděv + obuv a další).

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- alespoň vyučení v technickém oboru
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu ranní 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00
- fyzická zdatnost
Mám zájem o Šikovná posila do čisté výroby, až 35.000 Kč, bonusy

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279