20 let na českém trhu

Operátor/ka CNC strojů, nást.bonus 15.000 Kč+benefity

Místo práce:
Příbram
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní práci ve firmě s rodinnou atmosférou a volnými víkendy? Chcete mít možnost výdělku až 30 000 Kč, nástupní bonus 15.000 Kč a spoustu dalších zajímavých benefitů? Orientujete se v technické dokumentaci? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme šikovnou posilu na obsluhu lisů, i bez praxe. Nástup možný ihned přímo do kmenového stavu, nejedná se o agenturní zaměstnávání!

A co bude Vaším úkolem?

- obsluha, nastavování a seřizování CNC stroje
- ohraňování polotovarů z tenkého plechu
- následná kontrola vyrobených dílů

Místo výkonu práce: Příbram
- zajímavou a motivační mzdu dle praxe a šikovnosti
- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
- volné víkendy
- stravenky a závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- docházkový bonus 1 000 Kč
- odborné firemní vzdělávání (AJ, technické kreslení)
- příspěvek na bydlení
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- orientaci v technické dokumentaci
- schopnost práce s měřidly
Mám zájem o Operátor/ka CNC strojů, nást.bonus 15.000 Kč+benefity

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279