20 let na českém trhu

Různorodá práce v administrativě s Nj, min. 30h/týden

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Umíš německy a slovensky? Baví Tě administrativa a komunikace s lidmi?
Hledáme samostatnou a komunikativní osobnost do našeho týmu. Náplní práce je běžná administrativa, částečná péče o recepci a překlady textů z němčiny do slovenštiny nebo ze slovenštiny do němčiny. Praxe není nutná, vše Tě rádi naučíme.

Co bude náplní Tvé práce?
- překlady smluv, směrnic apod. (z Nj do Sk a z Sk do Nj)
- péče o chod recepce
- běžná administrativa
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost práce na zkrácený úvazek (min. 30 hodin/týden)
- kariérní růst
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- perfektní znalost německého a slovenského jazyka
- pracovitost, komunikativnost
- flexibilitu
Mám zájem o Různorodá práce v administrativě s Nj, min. 30h/týden

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159