20 let na českém trhu

Technik ve výrobě s AJ i bez praxe, pružná prac. doba

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste nadšenec do techniky a baví Vás komunikace s lidmi? Hledáte stabilní, různorodou práci, u které se nebudete nudit, s pružným začátkem a koncem prac. doby, kde získáte super benefity a motivující mzdu? Zvládáte komunikaci v angličtině? Pak se přidejte do fajn kolektivu firmy, která je jedničkou ve výrobě kosmetických produktů. Nástup je možný dle dohody. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe.

A co bude Vaším úkolem?
- zajišťování servisu strojních zařízení
- tvorba a čtení výkresové dokumentace
- školení pracovníků
- objednávání náhradních dílů
- komunikace s dodavateli v rámci ČR i zahraničí, účast na veletrzích

Místo výkonu práce - Brno
- motivující mzdu dle zkušeností a šikovnosti
- prémie dle výkonu
- jedna směna - pružný začátek a konec
- multisport karta
- flexipass 500 Kč
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- práci v čistém a moderním prostředí
- slevy na produkty
- dlouhodobá perspektiva v prestižní společnosti
- odborné firemní vzdělávání
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání technického směru - vhodné i pro absolventy
- schopnost číst a tvořit technickou dokumentaci
- manuální zručnost
- schopnost komunikace v angličtině
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Mám zájem o Technik ve výrobě s AJ i bez praxe, pružná prac. doba

Kontaktní osoba:
Markéta Čopáková
Telefon:
731 682 279