20 let na českém trhu

Elektrikář/Mechatronik - vhodné i pro absolventy

Místo práce:
Bruntál
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte vzdělání v elektro oboru a hledáte stabilní, různorodou práci? Chcete pracovat pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak se nám ozvěte! Hledáme do týmu šikovné kolegy do údržby a elektrikáře.

Náplň práce:
- Zajištění údržby a chodu elektro zařízení
- Provádění identifikace poruch za zařízeních a kvalifikovaných oprav
- Spolupráce se zaměstnanci strojní údržby
- Provádění údržby i na nevýrobních zařízeních
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na stravování
- Odměna za přítomnost na pracovišti
- Nadstandardní příplatky za směnnost
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU - vyučen v oboru elektro
- Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6
- Aktivní přístup k řešení problémů, k práci
- Po zaškolení (4-5 měsíců), ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Mám zájem o Elektrikář/Mechatronik - vhodné i pro absolventy

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531