20 let na českém trhu

Nenáročná práce ve výrobě - příspěvek na dopravu

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
24 000 - 27 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zájem pracovat v čistém, klimatizovaném prostředí pro firmu, která je předním světovým výrobcem ve svém oboru? Dejte nám o sobě vědět, hledáme šikovné pracovníky/ce do výroby na obsluhu lisů. Samozřejmostí je příspěvek na dopravu, 13. plat a mnoho dalších benefitů. Nástup je možný dle dohody.

Náplň práce:
- obsluha lisů
- opracování a balení výrobků
- provádění záznamů o výrobě

Místo výkonu práce: Opatovice nad Labem/Čeperka
- zajímavou mzdu až 27.000 Kč/měsíc
- 13. plat
- příspěvek na dopravu
- nadstandardní příplatky za práci na odpolední či noční směně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, výběr z 6ti jídel
- jídelní a nápojové automaty
- volné víkendy
- práci v moderním, čistém a klimatizovaném prostředí mezinárodní společnosti
- firemní akce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost, samostatnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8 h směny)
Mám zájem o Nenáročná práce ve výrobě - příspěvek na dopravu

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011