20 let na českém trhu

Skvělá brigáda v hobbymarketu, mzda 120 Kč/hod

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Nabízíme pravidelnou brigádu ve známém hobbymarketu v Olomouci. Vaším úkolem bude doplňování zboží v oddělení zahrady (montáž zahradního nábytku, drobný úklid a podobně) a doplňování zboží v oddělení stavby. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, vše Vás rádi naučíme! Pracovní doba je od 9:00 do 18:00 hod. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Mzdové ohodnocení činí 120 Kč/hod.

Nástup možný ihned, neváhejte nás kontaktovat!
- mzdu 120 Kč/hod
- možnost volby směn
- dlouhodobou spolupráci
- práci v příjemném prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- spolehlivost, zručnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Skvělá brigáda v hobbymarketu, mzda 120 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
777 587 004