20 let na českém trhu

Elektro údržbář – až 42 000Kč/m, zajímavé benefity

Místo práce:
Vysoké Mýto
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderní mezinárodní výrobní společnosti, kde je možnost zajímavého výdělku až 42.000Kč? Pokud máte zkušenosti s údržbou strojů a platnou elektro vyhlášku, jste to právě vy koho hledáme.

​ Náplň práce:
- zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky
- řešení aktuálních havárií ve výrobě
- provádění pravidelné údržby
- účast při modernizaci a vylepšování strojů
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- moderně vybavené zázemí společnosti
- nástupní bonus 50.000 Kč (vyplacena částka 25.000 Kč po 6M a po 12M)
- možnost kariérního a odborného růstu
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- zvláštní příplatky, odměny při pracovních a životních jubileích
- příspěvek na stravování
- příspěvek na telefon, penzijní připojištění, sportovní aktivity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- min. SOU elektrotechnického směru
- §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
- praxe v oboru výhodou
- ochota pracovat ve 3-směnném provozu (noční směna začátek v neděli 10:00, konec pátek 6:00 ráno)
Mám zájem o Elektro údržbář – až 42 000Kč/m, zajímavé benefity

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531