20 let na českém trhu

Montážní technik, flexibilní pracovní doba

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat na IČO pro mezinárodní společnost, která patří ve svém oboru mezi světovou špičku a máte technické vzdělání? Chcete mít velmi zajímavý výdělek dle šikovnosti a spoustu dalších benefitů, jako je například flexibilní pracovní doba dle Vašich potřeb? Přidejte se do fajn týmu montážních techniků – žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme, hledáme jak uchazeče s praxí, tak absolventy po škole! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

A co bude Vaším úkolem?
- instalace pohonů automatických dveří (posuvných a otočných křídel)
- práce na stavbách a u soukromých subjektů

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj
- zajímavé mzdové ohodnocení dle šikovnosti
- flexibilní pracovní dobu dle Vašich potřeb
- práci na IČO
- zázemí stabilní společnosti
- práci v přátelském kolektivu
- dobré pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- alespoň výuční list v technickém oboru
- živnostenské oprávnění
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
- ochotu cestovat v rámci Prahy a Středočeského kraje
Kontaktní formulář
Mám zájem o Montážní technik, flexibilní pracovní doba

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019