20 let na českém trhu

Elektrikář, jen ranní směna, nástupní bonus 20.000 Kč

Místo práce:
Havlíčkův Brod
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní zaměstnání jen na jednu směnu v moderní firmě, kde nebudete muset jezdit po montážích? Máte vzdělání v oboru elektro a alespoň propadlou vyhlášku 50/1978? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovnou elektro posilu do týmu firmy, která je jedním z největších výrobců IT, průmyslových rozvaděčů a systémových řešení. Čeká Vás zajímavý výdělek, náborový příspěvek 20.000 Kč, možnost kariérního postupu a další lákavé benefity! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Náplň práce:
- montáž chladících a ventilačních jednotek
- kompletace rozvaděčů, doplňků
- práce s výkresovou dokumentací

Místo výkonu práce: Pelhřimov
- zajímavou, rostoucí mzdu až 35.000 Kč dle šikovnosti a praxe
- náborový příspěvek 20.000 Kč navíc
- stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě
- práci jen na ranní směnu, po-pá, bez nutnosti cestovat
- volné víkendy
- 5 týdnů dovolené
- permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum)
- penzijní připojištění
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v elektrotechnickém směru
- vyhlášku 50/1978, alespoň §5 (nemusí být nutně platná)
- zkušenost s ručním nářadím, aku vrtačkou
Mám zájem o Elektrikář, jen ranní směna, nástupní bonus 20.000 Kč

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503